Mám se moc dobře…

Mám se tak MOC dobře, až mi z toho asi začíná hrabat…
Kde jste, KDE JSTE mé úžasné problémy minulých let, i ty budoucí?
Asi znáte stav, kdy někoho máte a on vás má tolik rád, jako nikdo předtím, a cítíte (já po několikáté za život, ale v takovéto formě vlastně poprvé) 101% jistotu vztahu. 100+1% JISTOTU.

Vždycky jsem o ní snila. Věřila jsem, že jednou přijde takový člověk, který mne nezištně (a bez finančních nároků :)) zahrne svou láskou a já budu mít pohodový vztah. Teď začínám zjišťovat, že mě to velmi zneklidňuje… Jsem celá nesvá ze 101% jistoty.

Asi nastává (nebo vrcholí?) období klidu – spíše cíleného odmítání, které mě izoluje, aby mi tahle jistota tolik neublížila (než se s ní vyrovnám)… Je to chlad, pro nás Vodnáře velmi dobře známý, který obrní celé naše tělo a krásně hloubkově ho zamrazí na podivné povrchní prožívání.
Tak zjišťuji, že je mi vlastně všechno úplně jedno…

Ale udělala jsem skvělý logo na naše faktury. Když to ten program umožňuje, tak proč to nevyužít. Nikoho jsem se neptala, pořešila a vyšlo to.
Máme nádherný logo na fakturách a dalších dokladech a je to MOC super. Těžko pochopíte, když JÁ udělám logo – což je normální úkon lidí, kteří jsou na počítači jako doma. Začínám se taky zabydlovat a řeknu vám, je to super. Fakt mě to bere.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *